Naszymi pracownikami są osoby posiadające certyfikaty i uprawnienia w różnych dziedzinach zawodowych, a w szczególności księgowości. Ich interdyscyplinarna wiedza pozwala nam zarządzać i prowadzić różnorodne kwestie księgowe, finansowe i podatkowe. Współpracujemy równiez z kancelariami i firmami zewnętrznymi. Wszyscy razem służymy naszym klientom wiedzą, doświadczeniem i wsparciem.

Anna Pawlicka

Główny księgowy – kontroler finansowy z wieloletnim doświadczeniem w spółkach prawa polskiego i zagranicznego. Zajmowała się optymalizacją podatkową spółek na rynkach zagranicznych.

Ekspertka z zakresu rachunkowości finansowej oraz zarządczej. Współpracowała między innymi z firmami: Securitas Alert Services, Propeller Film, Grupa Opus Net. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Zarządzania, Kierunek i Specjalizacja – Rachunkowość zarządcza.


 

 

Specjalizacja w zakresie:

  • Prawo podatkowe
  • Księgowość spółek
  • Rachunkowość Zarządcza

Katarzyna Warpas Wyrzykowska

Samodzielna księgowa, wsparcie administracyjne, obsługa sekretariatu.

 

Jest ekspertem w zakresie rozliczania osób fizycznych i działalności gospodarczych. Specjalizuje się w podatkowej księdze przychodów i rozchodów.

Pytania?

Zadzwoń do nas pod numer 793 204296 lub wypełnij nasz formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami bądź od razu umów się na spotkanie: 793 204 296. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego

Adres

Biuro rachunkowe

Anna Pawlicka

T. Nocznickiego 33

01-918 Warszawa

Godziny otwarcia
9-17

 

Telefon: 535 207 309, 793 204 296
E-mail:

ksiegowosc@app-finance.pl
Polub tę stronę na Facebook